DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Sbor dobrovolných hasičů  BÍTOUCHOV

Mládež SDH - Soptíci

2017

... Bítouchováci nově v modrých dresech - tři soutěžní družstva mladých hasičů a velitelé v sezóně 2017

2016

V roce 2016 za SDH Bítouchov soutěžila tři družsva mladých hasičů (v 6 kolech soutěže Pohár OSH Semily "O dráčka Soptíka" a ve hře PLAMEN):

Družstvo starších: Jára Liška - koš, Eliška Štěpánková - savice, Terka Majerová - stroj, Vendula Stránská - hadice "B", Kuba Strnad - rozdělovač, Anička Novotná - proud, Milan Mládek - proud (nebo savice za Elišku)
v Poháru OSH Semily "O dráčka Soptíka" celkové 10. místo, o krále útoků 7. místo

Družstvo mladších A: Jirka Vokřínek a David Hejduk - koš, Anička Štěpánková - hadice "B", Štěpán Novotný - rozdělovač, Jarda Seifert - hadice "C", Matyáš Matura a Vojta Farský - proudy
v Poháru OSH Semily "O dráčka Soptíka" celkové 8. místo, o krále útoků 3. místo

Družstvo mladších B: Eliška Sisrová, Nela Vanclová, Tereza B. Šulavová, Zuzka Maturová, Filip Kadlec, Fanda Sisr, Seba Franc, Šimon Hejduk, Jaroušek Novotný
v Poháru OSH Semily "O dráčka Soptíka" celkové 15. místo, o krále útoků 17. místo

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

2015

v letošním roce soutěží za mladé bítouchovské hasiče dvě družstva - jedno družstvo mladších a jedno starších:

MLADŠÍ DRUŽSTVO: koš - Jirka Vokřínek, savice - David Hejduk, hadice B - Anička Štěpánková,
                             rozdělovač - Štěpán Novotný, hadice C - Jaroušek Seifert, proudy - Matyáš Matura, Vojta Farský

STARŠÍ DRUŽSTVO: koš - Eliška Štěpánková, savice - Jarda Liška, strojník - Štěpán Novotný,
                             hadice B - Vendula Stránská, rozdělovač - Milan Mládek (Kuba Strnad), proudy - Anička Novotná, Kuba Strnad (Milan Mládek)

Soutěžní družstvo bítouchovských mladých hasičů v sezóně 2014

koš - Jirka Vokřínek, savice - David Hejduk, hadice B - Štěpán Novotný, rozdělovač - Anička Novotná, hadice C - Vojta Farský,

proudy - Matyáš Matura, Anička Štěpánková, Jonáš Farský, + výpomoc při štafetách - Jakub Strnad, Klára Lengyelová

2013

v letošní sezóně dorostli další členové mladých hasičů, a tak přibylo ještě jedno soutěžní družstvo

sehrané družstvo Bítouchov A:

a ostatní děti se pro tento rok na zkoušku vystřídaly jako družstvo Bítouchov B:

Bítouchovští se účastnili všech šesti soutěží v Poháru OSH Semily "O dráčka Soptíka" - jená se o druhý ročník seriálu soutěží v požárním sportu mladých hasičů, jehož vyhlašovatelem je OSH Semily (zastoupené odbornou radou mládeže) a jednotlivé pořadatelské sbory.

12. dubna proběhla zkouška nové mašiny a už se mohlo začít soutěžit...

v sobotu 27. dubna soutěž v Bítouchově - požární útok a štafeta 4x60 (účast 14-ti družstev kategorie mladších)
   družstvo Bítouchov A - 1. místo, Bítouchov B - 11. místo

v neděli 5. května soutěž v Košťálově - požární útok a štafeta CTIF (účast 13-ti družstev kategorie mladších)
   družstvo Bítouchov A - 3. místo, Bítouchov B - 11. místo

ve středu 8. května soutěž v Jablonci nad Jizerou - požární útok a štafeta dvojic (účast 18-ti družstev kategorie mladších)
   družstvo Bítouchov A - 3. místo, Bítouchov B nesoutěžilo

v sobotu 18. května soutěž v Bozkově - požární útok (a PÚ CTIF - jen kategorie starších) (účast 13-ti družstev kateg. mladších)
   družstvo Bítouchov A - 2. místo, Bítouchov B - 8. místo

v neděli 25. srpna soutěž v Bradě-Rybníčku - dva požární útoky a uzlování (účast 11-ti družstev kategorie mladších)
   družstvo Bítouchov A - 7. místo, Bítouchov B nesoutěžilo

v neděli 15. září soutěž v Libuni - kvůli deštivému počasí pouze jeden požární útok a topografie (účast 12-ti družstev kateg.mladších)
   družstvo Bítouchov A - 8. místo, Bítouchov B - 11. místo

v sobotu 5. října se uskutečnilo slavnostní vyhlášení celkových výsledků Poháru OSH Semily "O dráčka Soptíka" v Mašově u Turnova
   družstvo Bítouchov A - 3. místo + 3. místo v "králi útoku", Bítouchov B - 14. místo    (ze dvaceti družstev své kategorie mladších)

sezónu jsme pak slavnostně ukončili v sobotu 12. října ve spolkové místnoti a tělocvičně

přehled soutěží, kterých se Bítouchovští v tomto roce účastnili:
Bítouchov - 28.04.2012 - PÚ + štafeta CTIF
Košťálov - 05.05.2012 - PÚ + štafeta 4x60
Jablonec n. J. - 08.05.2012 - PÚ + štafeta dvojic
Nedaříž - 12.05.2012
Bozkov - 19.05.2012 - PÚ (+ PÚ CTIF pouze starší)
Kundratice - 26.05.2012 - PLAMEN
Brada-Rybníček - 19.08.2012 - 2x PÚ
Libuň - 15.09.2012 - 2x PÚ

Slavnostní ukončení 1. ročníku Poháru OSH „O dráčka Soptíka“ proběhlo v sobotu 6. 10. 2012 v KD Košťálov.
Druhá místa naše Soptíky, kromě soutěže v Jablonci nad Jiz., provázela celou letošní sezónu a po sečtení a vyškrtání bodů ze všech Pohárových soutěží se ukázalo, že i v celkovém vyhodnocení skončili na stříbrném druhém místě. A aby se to nepletlo, v soutěži O krále útoku (= výsledky jen požárních útoků ze všech pohárových soutěží) skončili také druzí.

Celkové výsledky:
kategorie mladších: 1. Brada-Rybníček, 2. Bítouchov, 3. Jablonec nad Jiz., 4. Semily I, 5. Chuchelna, ..

O krále útoku – kategorie mladších: 1. Brada-Rybníček, 2. Bítouchov, 3. Jablonec nad Jiz., 4. Semily I, 5. Jinolice, ..

Družstvo bítouchovských Soptíků soutěžilo v sestavě: Kristýna Halamová, Eliška Štěpánková, Juráš Ožohányč - koš, Jakub Strnad a Jan Vostřel - spoje hadic, Tomáš Lengyel - rozdělovač, Milan Mládek a Petr Farský - proudy

Bítouchov - fotky
Dne 28. dubna 2012 proběhlo u nás v Bítouchově za přispění z grantu Města Semily 1. kolo nového soutěžního seriálu: Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“. Soutěžilo zde 31 družstev mladších a starších mladých hasičů v požárním útoku a štafetě CTIF.

2011

družstvo bítouchovských Soptíků - celkové třetí místo v poháru KZP finance (fotka z vyhlášení v Tuhani)